Egzamin ośmioklasisty – kurs online

Egzamin ósmoklasisty – kurs online

Egzamin ósmoklasisty, jak sama nazwa wskazuje, sprawdza wiedzę uczniów VIII klasy zdobytą w trakcie edukacji w tzw. podstawówce. Na podstawie uzyskanych wyników z trzech przedmiotów: języka polskiego, matematyki, nowożytnego języka obcego a od roku szkolnego 2021/2022 również przedmiotu dodatkowego, absolwent szkoły podstawowej będzie rekrutowany do szkoły średniej. Z tego powodu warto zdać ten egzamin z jak najwyższymi wynikami, ponieważ otwiera to drzwi do wymarzonego liceum. Warto pamiętać o tym, aby odpowiednio zaplanować przygotowania do majowego sprawdzianu, jakim jest egzamin ósmoklasisty. Kurs online oferowany przez Centrum Edukacyjne Talentum ma na celu wesprzeć uczniów w tym zadaniu. To doskonała alternatywa dla tych osób, którym dojazd na zajęcia stacjonarne zajmuje zbyt dużo czasu.

Egzamin ósmoklasisty – kurs online

Prowadzimy kurs online z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego oraz od roku szkolnego 2022/2023 z przedmiotu dodatkowego (do wyboru: biologia, chemia, fizyka, geografia, historia lub wos). Egzamin ósmoklasisty zawiera zarówno pytania zamknięte, jak i otwarte. W ramach kursu proponujemy 2 godziny zajęć tygodniowo z wybranego przedmiotu, co łącznie daje 60 godzin kursu. Spotkania odbywają się w niewielkich grupach – od 4 do 6 osób. Nauka w tak kameralnym gronie, połączona z nowoczesnymi metodami nauczania oraz doświadczoną kadrą nauczycieli to przepis na skuteczne powtórki materiału, a także uzupełnienie ewentualnych braków wiedzy.  Warto podkreślić, że kładziemy nacisk na praktyczne przygotowanie do egzaminu. Najwięcej czasu poświęcamy pracy z arkuszami egzaminacyjnymi, dzięki temu mamy czas na dokładne pokazanie uczniom, zasad oceny wypracowań, czy zadań otwartych.

Jak wygląda kurs online?

Do egzaminu ósmoklasisty przygotowujemy się w trakcie spotkań online prowadzonych przez komunikator internetowy, który jest połączony z e-dziennikiem. Kursanci uczestniczą w zajęciach zdalnie, podczas gdy nauczyciel prowadzi zajęcia, udostępniając prezentacje i inne materiały, a także tablicę, z której może korzystać tak samo jak w szkole. Prowadzący przez cały czas pozostaje widoczny dla uczestników zajęć i ma z nimi stały kontakt m.in. poprzez korespondencję e-mail. Uczniowie oraz ich rodzice mają dostęp do e-dziennika. Za kurs można płacić w ratach, przy zapisie na więcej niż jeden przedmiot obowiązuje 5% rabatu na drugi kurs.

Nasza oferta obejmuje: 

  • zajęcia z języka polskiego, języka angielskiego lub matematyki, a od roku szkolnego 2022/2023 również przedmiot dodatkowy

  • dostęp do e-dziennika i komunikatora,

  • zajęcia w małych grupach (od 4 do 6 osób),

  • nowoczesne metody nauczania,

  • krótkie sprawdziany pozwalające ocenić postępy w nauce,

  • profesjonalną opiekę doświadczonych nauczycieli,

  • możliwość płatności w ratach,

  • wszystkie materiały w cenie,

  • 5% zniżki na drugi i kolejny kurs.

Prowadzimy kursy dla ósmoklasistów:

Roczne

60 godzin lekcyjnych (spotkania raz w tygodniu po 90 minut). Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu.

Semestralne

34 godziny lekcyjne (17 spotkań po 90 minut) Kursy rozpoczynają się w drugiej połowie stycznia.

Ekspresowe feryjne

Obejmują jeden tydzień ferii (5 intensywnych dni) po 4 godziny lekcyjne dziennie z wybranego przedmiotu

 

egzamin ósmoklasisty kurs online