Nauka rosyjskiego online

Dlaczego warto uczyć się języka rosyjskiego na kursach online?

Językiem rosyjskim posługuje się dziś 300 mln ludzi na świecie. Choć nie wydaje się on być atrakcyjny dla większości młodych ludzi tak jak hiszpański lub francuski, warto zastanowić się nad jego wartością. Język rosyjski należy do grupy języków słowiańskich, w związku z czym jego nauka przychodzi nam łatwiej i szybciej, dzięki czemu często w krótkim czasie osiągamy wysoki poziom komunikacji. Język rosyjski okazuje się być często wykorzystywanym językiem biznesowym, wytwory polskiej gospodarki znajdują swoje miejsce zbytu w Rosji, na Ukrainie czy Białorusi. Warto dodać, że jedynie 5% Rosjan posługuje się językiem angielskim, zatem jeśli zwiążemy naszą współpracę zawodową z Rosją, umiejętność posługiwania się tym językiem będzie nam niezbędna.

Kursy języka rosyjskiego- dla kogo?

Prowadzimy kursy języka rosyjskiego zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na każdym stopniu zaawansowania. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w niewielkich grupkach (max 6 osobowych). Długość i częstotliwość spotkań ustalana jest indywidualnie na podstawie preferencji i możliwości kursanta. Zazwyczaj jest to jedno 90 minutowe spotkanie w tygodniu lub dwa spotkania 60 minutowe. Języka rosyjskiego warto zacząć uczyć się w każdym wieku.

Kursy języka rosyjskiego online- jak wyglądają?

Zajęcia z języka rosyjskiego prowadzimy online wykorzystując najnowsze technologie, dzięki którym nauka jest w 100% efektywna. Uczeń dołącza do zajęć poprzez specjalną platformę, dzięki której widzi nauczyciela, jego prezentację, udostępnienie ekranu oraz ma możliwość korzystania z wirtualnej tablicy. Lekcje nie odbiegają skutecznością od lekcji stacjonarnych. Pomagają zaoszczędzić czas na dojazdy, ułatwiają gromadzenie materiałów i nie wykluczają ucznia w wypadku wyjazdu czy lekkiego przeziębienia. Nauczyciel utrzymuje kontakt z uczniami pomiędzy zajęciami, wspiera ich oraz zawsze przekazuje informację zwrotną na temat ich postępów. Kluczem do sukcesu jest odpowiednia motywacja oraz przyjazna atmosfera na zajęciach. U nas nikt nie czuje się wykluczony, do każdego ucznia mamy indywidualne podejście i metody pracy.

Proponowane przez nas kursy z języka rosyjskiego:

  • Standardowy (zajęcia 1 raz w tygodniu po 90 minut)
  • Intensywny (zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut)
Istnieje możliwość utworzenia grupy o innej częstotliwości i długości spotkań