Matematyka matura online

matura z matematyki online, kurs maturalny matematyka online

Prowadzimy kursy z matematyki online :

 • ROCZNE (rozpoczynające się w połowie września)
   • podstawa- 25 spotkań po 90 minut 
   • rozszerzenie- 28 spotkań po 135 minut 
 • DWULETNIE dla zakresu rozszerzonego lub podstawowego (rozpoczynające się we wrześniu i kontynuowane w kolejnym roku). 35 spotkań w pierwszym roku oraz 30 w kolejnym po 90 minut.
 • FERYJNE dla podstawy (w czasie trwania ferii zimowych). 5 intensywnych dni po 4h lekcyjne dziennie.
 • SEMESTRALNE, ekspresowe (rozpoczynające się w styczniu)
   • podstawa- 15 spotkań po 90 minut
   • rozszerzenie- 15 spotkań po 135 minut

 

Wszystkie nasze kursy są prowadzone przez EGZAMINATORÓW MATURALNYCH, a zajęcia odbywają się w grupie 4-6 osobowej.

Jesteśmy w stanie poprowadzić również kurs dla uczniów młodszych klas, jeśli uzbiera się odpowiednia grupa.

Matematyka matura online

Matura z matematyki nie musi śnić Ci się po nocach, bez względu na to, czy wiążesz swoją przyszłość ze studiami, na których jest ona wymagana, czy też nie. Na wszelki wypadek lepiej się przygotować, a możesz to osiągnąć poprzez skorzystanie z naszej oferty kursów maturalnych i przygotowania do matury prowadzonych wyłącznie online.

Matematyka – kurs maturalny online: dlaczego warto go zrobić?

Nie uda Ci się pojąć materiału z trzech lat szkoły średniej w jeden wieczór. Jeśli jednak rozpoczniesz swoje przygotowania do matury odpowiednio wcześnie, w krótkim czasie zaobserwujesz, że wszystkie wielkie niewiadome w Twojej głowie układają się w logiczny, i co ważne – zrozumiały ciąg! Kurs maturalny online z matematyki to roczny, dwuletni lub semestralny cykl spotkań z najlepszymi nauczycielami tego przedmiotu, który pomoże Ci opanować go do perfekcji. Zapisując się na kursy odpowiednio wcześnie, zyskujesz mnóstwo czasu na opanowanie podstaw i zgłębienie trudniejszych zagadnień, które pozwolą Ci zdać egzamin śpiewająco!

Przygotowanie do matury z matematyki online – stawiamy na najlepszych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest mieć kompetentnego nauczyciela, który wyłoży i utrwali podstawy, a następnie popchnie delikatnie w kierunku coraz to trudniejszych zagadnień matematycznych. W naszym Centrum Edukacyjnym rozwinęliśmy w ten sposób już niejeden matematyczny talent – co zaowocowało dostaniem się na dobre studia i porządną ścieżką kariery. Wszystkie spotkania odbywają się z nauczycielami z poziomu komputera – podczas videokonferencji. Dzięki temu oszczędzasz swój czas i uczysz się w komfortowych dla siebie warunkach. Dostarczamy Ci materiałów w postaci elektronicznie, głównie w formacie PDF, abyś mógł zaglądać do nich w dowolnej chwili i uczyć się również poza ustalonymi ramami zajęć. Co więcej, nasi pedagodzy pomagają uczniom wypracować sposoby na szybsze zapamiętywanie kluczowych informacji.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty edukacyjnej?

Dzięki autorskiemu programowi nauczania, niezbyt licznym grupom 4-6 osób oraz zdalnej współpracy jesteś w stanie przyswoić naprawdę dużo materiału, który fantastycznie uzupełni Twoją wiedzę zdobywaną w szkole i pomoże Ci wspiąć się na szczyt w rankingu najlepszych uczniów w klasie, a może nawet w szkole. Wiemy, że matematyka to bardzo wymagający przedmiot ścisły, ale jednocześnie wychodzimy z założenia, że systematyczne lekcje, w których ćwiczenia przeplatają się z zadaniami egzaminacyjnymi, pozwolą Ci osiągnąć naprawdę wysoki pułap wiedzy w krótkim czasie, i dostać się na wymarzone studia bez większego wysiłku.