Nauka angielskiego online

Język angielski – dlaczego warto uczyć się na kursach zdalnych?

We współczesnym świecie język angielski jest podstawowym narzędziem międzynarodowej komunikacji. Dominuje w nauce, sztuce, kulturze, jak i rozrywce. Dzięki znajomości języka angielskiego bez problemu zwiedzicie Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, a także The British Museum w Londynie. Nie będziecie mieć trudności w wyborze przewodnika po Angkor Wat czy Sajgonie, ponieważ zdecydowana większość będzie właśnie po angielsku. Naturalnie, również bez problemu zamówicie danie w restauracji w Sydney, taksówkę w Auckland i bilety do Yosemite National Park.

Obecnie do nauki języka angielskiego nie trzeba nikogo przekonywać, gdyż wiemy, jak bardzo jest nam on potrzebny. Jeśli tylko chcesz podróżować, uczyć się za granicą lub pracować w międzynarodowych firmach, kursy języka angielskiego online w Talentum będą dla Ciebie idealne.

Angielski jest językiem urzędowym w aż 55 krajach (25% państw świata), zaś na co dzień używa się go w przeszło połowie państw na Ziemi, jak również w znacznej większości komunikacji kosmicznej!

Zastanawiasz się, co śpiewa Lady Gaga? Pomożemy Ci rozwikłać tę tajemnicę! Po naszych kursach nie będziesz już tylko nucić samej melodii, ale zrozumiesz, co w swoich piosenkach chciał przekazać Elton John, Harry Styles czy Justin Bieber. Aby stać się członkiem ekipy największych firm międzynarodowych bez względu na to, czy znajdują się one w Tokyo czy w Warszawie język angielski jest niezbędny.

Jak pracujemy na zajęciach online z języka angielskiego?

Kursy online z języka angielskiego w Talentum są prowadzone na różnych poziomach. Przygotujemy Was zarówno do wakacyjnej konwersacji, egzaminu ósmoklasisty, matury, egzaminów Cambridge B2 First, C1 Advanced oraz C2 Proficiency, jak i wstępnych rozmów kwalifikacyjnych na studia oraz do pracy. Z nami udoskonalicie komunikację codzienną i biznesową. Zajęcia zdalne prowadzimy zarówno dla dzieci, młodzieży, jak również dorosłych. Każde spotkanie jest dostosowane do poziomu językowego oraz wieku uczestników. Nasi lektorzy pracują według autorskiego programu, który adaptują bezpośrednio do Waszych potrzeb i oczekiwań, a także wymagań egzaminów zewnętrznych.

Proponujemy:

Kurs angielskiego online dla dzieci

Zapraszamy dzieci od klasy 1 do 7 na niesamowite spotkanie z językiem angielskim. Nie jest tajemnicą, że im młodsze dzieci, tym szybciej przyswajana wiedza. Grupy organizowane są wiekowo, co pozwala na zrównoważoną pracę i ciekawe formy dostosowane do każdego ucznia. Młodsi uczniowie z ciekawością zaczną oglądać angielskie kreskówki, starsi zainteresują się tekstami znanych piosenek i popularnymi serialami. W Talentum motywujemy i pokazujemy jak przydatna i ważna jest nauka języka angielskiego.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut.

Kurs online przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego

Powtarzamy, utrwalamy i poszerzamy Waszą wiedzę, korzystając z arkuszy egzaminacyjnych z języka angielskiego. Zadania na egzaminie nie zaskoczą Cię, a swój wynik będziesz mógł z dumą zaprezentować podczas uroczystości rodzinnych. Bez stresu wejdziesz w nowy etap nauki w szkole średniej.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut.


Kurs online dla młodzieży

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do nauki języka angielskiego na zaawansowanym poziomie. W ramach zajęć poprawimy Twoją komunikację, dzięki czemu niestraszna będzie Ci wymiana językowa czy tydzień spędzony u rodziny z innego kraju. Pomożemy Ci zrozumieć gramatykę, pokazując zależności, podobieństwa i różnice między czasami oraz częściami mowy. Sprawimy, że nie zaskoczą Cię idiomy, zaś na czasowniki złożone (phrasal verbs) spojrzysz tak intuicyjnie, jak nigdy wcześniej. Przeniesiesz swój angielski na wyższy poziom.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut.


Kurs online przygotowujący do egzaminu maturalnego

Kurs dla uczniów klasy 3 i 4 liceum jest ukierunkowany na przygotowanie do egzaminu maturalnego. Pracujemy z materiałami egzaminacyjnymi; omawiamy strategie rozwiązywania zadań oraz co jest rzadkością w kursach językowych zasady oceniania prac wg klucza odpowiedzi. Za pomocą regularnych ćwiczeń uczymy się budować oraz doskonalić wypowiedzi pisemne “w czasie rzeczywistym”. Matura rozszerzona nie sprawi Ci żadnego kłopotu, a list motywacyjny do przyszłego pracodawcy otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery!

Matura podstawowa:

– zajęcia raz w tygodniu 90 minut

Matura rozszerzona:

– kurs roczny: raz w tygodniu 135 minut

– kurs dwuletni: raz w tygodniu 90 minut


Kurs online dla osób dorosłych – angielski ogólny, konwersacje, angielski biznesowy (z możliwością specjalizacji w branży IT, TSL, oil&gas, medical English, legal English)

Zapraszamy dorosłych na bezstresowe spotkania z językiem angielskim. Skupiamy się na budowaniu pewności siebie w codziennej komunikacji, dzięki której zbudujesz relacje biznesowe oraz osobiste, z łatwością odnajdując się w każdej sytuacji komunikacyjnej. Kursy specjalistyczne natomiast pomogą Ci poszerzyć słownictwo branżowe. To wszystko w miłej atmosferze sprzyjającej eliminowaniu złych, a nabieraniu dobrych nawyków językowych.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut w przypadku kursów standardowych lub dwa razy w tygodniu po 60 minut w przypadku kursów intensywnych.


Kurs online przygotowujący do międzynarodowych egzaminów:

  • Cambridge B2 First / First for Schools (dawniej: FC, czyli First Certificate, a jeszcze wcześniej: FCE, czyli First Certificate in English)
  • Cambridge C1 Advanced (dawniej: CAE, czyli Certificate in Advanced English)
  • Cambridge C2 Proficiency (dawniej: CPE, czyli Certificate of Proficiency in English)

Zajęcia skierowane do starszej młodzieży i dorosłych. Przygotowanie pod kątem egzaminów Cambridge

Egzaminy Cambridge English Qualifications uznawane są przez ponad 25 000 organizacji na całym świecie, wśród których znajdują się pracodawcy, uczelnie wyższe i instytucje rządowe.

Jeśli zamierzasz pracować w anglojęzycznej firmie, mieszkać w kraju, gdzie językiem komunikacji jest angielski lub wziąć udział w kursie przygotowującym do studiów w języku angielskim, certyfikat może okazać Ci się niezbędny.

Certyfikat Cambridge B2 First ułatwia podjęcie studiów pierwszego stopnia w języku angielskim, daje możliwość wzięcia udziału w programach wymiany międzyuczelnianej, a także pozwala zaliczyć bez egzaminu zajęcia językowe na studiach w Polsce. W połączeniu z przygotowaniem pedagogicznym zaś B2 First daje uprawnienia do nauki języka angielskiego w przedszkolach oraz w klasach 1–3 szkół podstawowych, stanowi zatem niezwykle przydatne uzupełnienie kwalifikacji w wielu zawodach związanych z edukacją.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut.