Nauka francuskiego online

Nauka języka francuskiego online – wszystko, co warto wiedzieć o wyborze idealnego kursu

W naszej ofercie nie mógł nie znaleźć się mój ukochany język francuski. Po latach nauki i poszukiwań sensownych metod nauczania oraz dobrych lektorów zarówno dla mnie jak i dla moich dzieci znalazłam Panią Dagmarę. Cudowna osoba, mieszkająca na stałe we Francji, wkładająca ogromny wysiłek i mnóstwo energii w przygotowanie zajęć, które nigdy nie są nudne.  Tak zaczęła się przygoda z językiem francuskim w Talentum, do której chwilę później dołączyła Pani Basia!

Choć wiele osób wciąż nie zdaje sobie z tego sprawy, nauka języka obcego wcale nie należy do łatwych zadań. Oprócz konieczności zapamiętania bardzo rozległej teorii, w której skład wchodzą między innymi słownictwo, idiomy, nieregularne formy czasowników czy zasady gramatyczne, uczeń powinien również wykazać się umiejętnością analizy poszczególnych zagadnień dotyczących gramatyki. Dlatego dla wielu osób, którym zależy na rzetelnym i sprawnym poznaniu wybranego języka, oferujemy kurs języka francuskiego online, który pomaga opanować poszczególne poziomy językowe.

Mimo początkowych trudności nauka francuskiego online często okazuje się niezwykłą przygodą, która pozwala nie tylko lepiej poznać sam język, ale też kulturę, niezwykłe zwyczaje czy zachwycające festiwale będące nieodłączną częścią tradycji Francji. Prowadzimy korepetycje z francuskiego online, które wyróżniają się przyjazną atmosferą, dużą wiedzą osób prowadzących zajęcia oraz ich niecodzienną pasją przejawiającą się między innymi w sposobie mówienia o danym języku, kraju czy o jego mieszkańcach. Ponadto każde zajęcia staramy się dopasować od poziomu językowego oraz umiejętności uczniów. Z nami gramatyka nie będzie Twoim koszmarem, skupimy się bowiem na komunikacji językowej

Kurs języka francuskiego online – czy warto zdecydować się na naukę zdalną?

Nauka języka francuskiego online dla wielu osób jest wygodniejszym rozwiązaniem niż zajęcia stacjonarne. Pozwala zaoszczędzić dużo czasu oraz pieniędzy przeznaczonych na konieczność dojazdu do wybranej szkoły. Ponadto możliwość komunikowania się online z osobami z prawie całego świata sprawia, że niektóre zajęcia prowadzą lektorzy lub native speakerzy z innych krajów. Dzięki temu kurs języka francuskiego online pomaga w lepszym opanowaniu mowy i poznaniu zagranicznych akcentów, co jest niezwykle ważne podczas późniejszych rozmów z osobami pochodzącymi z Francji.

Warto również wspomnieć, że nasza nauka francuskiego online korzysta z wielu nowoczesnych technologii. Zaawansowane programy, prezentacje czy multimedialne słowniki usprawniają edukację i sprawiają, że staje się ona ciekawsza. Co więcej, łatwy dostęp do materiałów pozwala na regularne powtórki poznanego na zajęciach słownictwa czy zagadnień gramatycznych. Dzięki temu często okazuje się, że francuski online to idealny wybór dla osób, które lubią uczyć się we własnym tempie lub chciałyby w przejrzysty dla siebie sposób poukładać wszystkie materiały.

Korepetycje francuski online – na czym polegają zajęcia?

Proponowana przez nas nauka języka francuskiego online opiera się na nowoczesnych metodach, które skupiają się przede wszystkim na nauce sprawnej komunikacji i przyswajaniu poszczególnych zagadnień w jak najbardziej intuicyjny sposób. Mimo że decydując się na francuski online, trzeba liczyć się z koniecznością zapamiętania słownictwa, zwrotów czy form czasowników nieregularnych, staramy się sprawić, aby było to ciekawe i przyjemne. Z tego też powodu zapewniamy naszym uczniom wiele ciekawych warsztatów online, a także liczne spotkania z osobami mieszkającymi lub pochodzącymi z Francji. W efekcie nasze korepetycje to bardzo dobry sposób na poznanie zarówno języka francuskiego, jak i kultury czy zwyczajów panujących w tym kraju.

 

Kurs języka francuskiego online

Wszyscy wiemy jak wielką trudność mają rodzice z organizacją czasu ich dzieciom. Zajęcia dodatkowe często wiążą się z transportem, oczekiwaniem na korytarzu i zwyczajną gonitwą. Do tego dochodzi poszukiwanie dobrego nauczyciela, co często jest nie lada wyzwaniem. Języki to przyszłość naszych dzieci, okno na świat i most łączący ludzi z różnych miejsc na Ziemi, dlatego już od najmłodszych lat powinniśmy dać im możliwość rozwoju w tym kierunku.

Nasza oferta obejmuje:

  • Standardowo (zajęcia 1 raz w tygodniu po 90 minut) lub intensywnie  (zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut)
  • Dostęp do platformy e-dziennika z możliwością połączeń online
  • Pracę wg. autorskiego programu nauczania dostosowanego do możliwości wiekowych uczniów w oparciu o nowoczesne technologie, aplikacje quizowe, prezentacje, piosenki, rymowanki, filmiki, gry i zabawy oraz tradycyjne ćwiczenia w formie drukowanej (druk w zakresie rodzica)
  • Wszystkie materiały w cenie kursu (prezentacje z pełnym zakresem zagadnień, słówek, zwrotów i linków wykorzystanych podczas lekcji, pliki pdf)
  • Informację zwrotną do rodzica na temat przebiegu zajęć oraz postępów dziecka
  • Zajęcia w małych grupach (od 4 do 6 osób)
  • Dodatkowe spotkania/warsztaty online z ciekawymi osobami oraz z native speakerami z Francji oraz wymiana korespondencji i nawiązywanie znajomości z francuskimi przyjaciółmi.