Nauka hiszpańskiego online

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

Hola que tal? Możecie usłyszeć aż w 135 krajach na świecie! Hiszpański to nie tylko język naszych dalszych sąsiadów, ale to również język, którym porozumieć można się w Meksyku, na Kubie, Dominikanie, w Peru, Argentynie lub Chile. Jest to również drugi najbardziej popularny język w Stanach Zjednoczonych i trudno się bez niego zwiedza USA, chociażby Miami:)  Hiszpański jest idealnym językiem dla globtroterów, osób kochających podróże w najdalsze części świata.

Język hiszpański obok języka angielskiego i francuskiego jest uznawany za jeden z trzech głównych języków w organizacjach międzynarodowych. Jest językiem urzędowym np. w ONZ, Unii Europejskiej czy UNESCO. Hiszpański należy do rodziny romańskiej języków indoeuropejskich. Jest językiem łatwym do nauki i przystępnym w wymowie dla Polaków. Kultura latynoska staje się coraz bardziej popularna na świecie dzięki muzyce, sztuce i filmom. Kto z Was nie słyszał o wielkim reżyserze Pedro Almodovar czy pisarzu o nazwisku Zafon? A dzięki najnowszym trendom muzycznym każdy potrafi zanucić „Despacito” Luisa Fonsi.

Jak skutecznie uczyć się języka hiszpańskiego?

Oglądanie „La casa de papel” (Dom z papieru) na Netflixie niestety nie wystarczy do szybkiego opanowania nowego języka, ale jeśli dodamy do tego nasz najlepszy w sieci kurs języka hiszpańskiego online, jest szansa na sukces. Zajęcia z języka hiszpańskiego online w Talentum prowadzone są przez wykwalifikowaną nauczycielkę mieszkającą na stałe od wielu lat w Madrycie. Receptą na sukces jest żywy kontakt z językiem. Dzięki naszym kursom poznacie kulturę, obyczaje i tradycje zarówno Hiszpanii, jak i innych krajów latynoskich. Podstawą naszych zajęć w Talentum są nie tylko podręczniki, ale również: artykuły prasowe, fragmenty książek, wywiadów, podcastów i filmów. Dla najmłodszych proponujemy interaktywne gry, zabawy czy piosenki.

Jak wyglądają nasze zajęcia z języka hiszpańskiego online?

Zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy czas, aby rozpocząć naukę języka hiszpańskiego? Nie czekaj i zacznij już dziś! Bez względu na to, czy masz 8 czy 80 lat, zawsze jest dobry moment na zrobienie pierwszego kroku.

W Centrum Edukacyjnym Talentum prowadzimy kursy z języka hiszpańskiego online zarówno dla początkujących, jak i bardzo zaawansowanych.

Praca w niewielkich grupach (4-6 osób) lub indywidualna zapewni Wam komfort nauki, a nauczycielowi dostosowanie programu i metod pracy do Waszych potrzeb. Zajęcia prowadzone są w oparciu o interaktywne metody nauczania, dostosowane nie tylko dla dorosłych czy młodzieży, ale także dla młodszych dzieci. Zapewniamy dostęp do naszego e-dziennika, stały kontakt z prowadzącym oraz wszystkie niezbędne materiały. W programie naszych zajęć przewidziane są również regularne spotkania online z Native Speakerami. Prowadzimy kursy zarówno rekreacyjne, skupiające się na własnym rozwoju językowym i komunikacji, jak i przygotowujące do egzaminów typu: DELE czy DSE, a także matury rozszerzonej.

Dla kogo kursy języka hiszpańskiego online?

Dla Wszystkich bez względu na wiek i zdolności językowe. Język hiszpański jest językiem stosunkowo łatwym. Dzięki nauce hiszpańskiego na naszych kursach online będziesz mógł porozumieć się z ponad pół miliardem osób mieszkających na Ziemi, a świat stanie przed Tobą otworem.

Proponujemy kursy online z języka hiszpańskiego

  • Standardowy (zajęcia 1 raz w tygodniu po 90 minut)
  • Intensywny (zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut)

Istnieje możliwość utworzenia grupy o innej częstotliwości i długości spotkań