Nauka niemieckiego online

Język niemiecki kurs online

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest niezwykle ważna, zwłaszcza w strefie zawodowej, gdzie wymagania w tej dziedzinie stają się coraz bardziej wygórowane. W wielu firmach oprócz języka angielskiego, oczekiwana jest dobra znajomość dodatkowego języka obcego. Bardzo interesującą możliwością jest język niemiecki, który dla nas Polaków jest dość łatwy i przystępny w nauce. Zajęcia online z języka niemieckiego w Talentum.pl prowadzone są w niewielkich grupach (4-6 osób), dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb i wymagań każdego z uczestników. Korzystamy z szybkich i efektownych platform internetowych, dzięki którym wszyscy kursanci pozostają w stałej relacji z nauczycielem i korzystają z przygotowanych przez niego prezentacji. Tematy zajęć w Talentum mogą być uzgadniane i dostosowywane również do potrzeb naszych uczniów.

Dlaczego warto wybrać język niemiecki?

Język niemiecki to die Muttersprache dla 120 milionów ludzi na całym świecie. Porozumiewają się nim również obywatele Luksemburgu, Liechtenstein, Austrii i oczywiście Szwajcarii, gdyż również w tych państwach jest językiem urzędowym. Dzięki znajomości języka niemieckiego będzie Ci o wiele łatwiej ubiegać się o stanowiska pracy w tych niezwykle bogatych krajach.

Niemcy to największa siła gospodarcza w Europie i czwarta na świecie (zaraz po USA, Chinach i Japonii), będąca filarem ekonomicznym Unii Europejskiej. To państwo, które nieustannie poszukuje wykształconych pracowników zwłaszcza w dziedzinach inżynierii i przemysłu. Ze względu na swoją mocną pozycję w Europie, w wielu instytucjach unijnych język niemiecki jest językiem wymaganym, a jego znajomość to również perspektywa międzynarodowej kariery.

Nasi sąsiedzi to nasz największy partner gospodarczy i polityczny. Polska od lat ściśle współpracuje z Niemcami, dlatego język ten staje się coraz bardziej popularny w naszym kraju.

Ze znajomością języka niemieckiego, możesz śmiało podróżować po świecie. Nasi sąsiedzi to globtroterzy, zarówno młodsi, jak i starsi obywatele. Dlatego w wielu rejonach świata język niemiecki staje się coraz bardziej popularny. Ewidentnym przykładem są hiszpańskie wybrzeża.

Czy język niemiecki jest trudny?

Nein, die deutsche sprache ist nicht schwer!

Żaden język obcy nie jest łatwy, ale dla nas Polaków, niemiecki nie stanowi wielkiego wyzwania. Zwłaszcza jeśli masz już opanowany język angielski.

Języki te należą do grupy języków germańskich i posiadają wiele wspólnych cech gramatycznych i leksykalnych. Język niemiecki jest logiczny i poukładany, o czym świadczy jego słowotwórstwo. Język niemiecki jest taki jak obywatele Niemiec, precyzyjny i rzeczowy.

Ucząc się języka niemieckiego, wiele słówek opanujesz niezwykle szybko, gdyż mają one zbliżone odpowiedniki w języku polskim.

Dla kogo kursy języka niemieckiego online?

Dla Wszystkich, nawet dla osób z niewielkimi zdolnościami językowymi. Dzięki nauce z Talentum.pl będziesz mógł porozumieć się z naszymi sąsiadami, ale również rozwinąć swoją karierę zawodową. Dzięki naszym zajęciom udoskonalisz swoje możliwości językowe, ale również pogłębisz wiedzę na temat, kultury i sztuki niemieckiej. A kto wie, może z czasem przeczytasz wersji oryginalnej „Die Leiden des jungen Werthers” słynne dzieło napisane przez Johanna Wolfganga von Goethego.

W Talentum prowadzimy zajęcia z języka niemieckiego zarówno indywidualne, jak i grupowe. Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w oparciu o autorski program nauczania. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na najlepsze lekcje z języka niemieckiego online.