Przygotowanie do matury z fizyki online

Przygotowanie do matury z fizyki online

Centrum Edukacyjne Talentum zaprasza na profesjonalne kursy przygotowawcze do matury z fizyki. Nasz zespół składa się z nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem. To pasjonaci zawodu, umiejący przekazywać wiedzę w prosty i efektywny sposób. Oferujemy zajęcia zdalne maturzystom, którzy chcą uzyskać jak najwyższy wynik na egzaminie. Dzięki nam zwiększą swoje szanse na dostanie się na wymarzony kierunek wybranej uczelni.

 

Przygotowanie do matury z fizyki online

Zachęcamy do zapisania się na jedną z proponowanych opcji. Organizujemy kurs jednoroczny, dwuletni oraz semestralny. Pierwszy trwa od września do kwietnia, ale chętni mogą w dowolnym momencie dołączyć do już istniejących grup. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 3 godziny lekcyjne. Przygotowanie do matury z fizyki online w trybie dwuletnim to rozwiązanie dla osób poszukujących rzetelnego przygotowania przed maturą. Jest to wariant dedykowany zarówno maturzystom mającym duże zaległości w nauce, jak i dla tych tych, którzy pragną poszerzyć zakres wiedzy, aby zdobyć miejsce na prestiżowej uczelni. Aby dostosować poziom nauczania do grupy, przeprowadzamy testy wstępne.

 

Zdalne przygotowanie do matury z fizyki

Uczymy fizyki online, prowadząc zajęcia na poziomie rozszerzonym. Każda lekcja składa się z dwóch części: krótszej teoretycznej oraz dłuższej praktycznej, poświęconej pracy z arkuszami maturalnymi. W trakcie spotkania posługujemy się komunikatorem internetowym połączonym z e-dziennikiem. Uczniowie przez cały czas widzą nauczyciela i mają z nim kontakt. Nauczyciel pracuje z użyciem tableta graficznego. Wspólnie analizują otrzymane materiały, zapoznają się z udostępnianymi prezentacjami, a także z zapiskami na tablicy. Mogą się z nim porozumiewać również drogą mailową. Podczas każdych zajęć poświęcamy 10 minut na powtórkę materiału z poprzednich zajęć, dzięki temu uczniowie lepiej zapamiętują ważne zagadnienia. Naszych uczniów kształcimy też z technik skutecznego zapamiętywania, a oprócz tego dzielimy się z nimi przydatnymi life hack’ami.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych kursów maturalnych. Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanych pedagogów, którzy kochają wykonywaną profesję, a sukcesy swoich uczniów traktują jak własne.

kursy przygotowawcze do matury, kursy do matury

Zapraszamy na kursy z fizyki online:

 

  • ROCZNE  startujące we wrześniu (28 spotkań po 135 minut)
  • DWULETNIE Łącznie 65 spotkań po 90 minut (35 spotkań w pierwszym roku oraz 30 spotkań w kolejnym) 
  • SEMESTRALNE, ekspresowe zaczynające się w styczniu. Jest to 15 spotkań po 135 minut, praca głównie z arkuszami maturalnymi.

   

  Wszystkie nasze kursy są prowadzone przez EGZAMINATORÓW MATURALNYCH, a zajęcia odbywają się w kameralnej grupie do 6 osób.

  Jesteśmy w stanie poprowadzić również kurs dla uczniów młodszych klas, jeśli uzbiera się odpowiednia grupa. Prosimy o kontakt bezpośredni.