Przygotowanie do matury z języka rosyjskiego

egzamin ósmoklasisty kurs online

Prowadzimy kursy z języka rosyjskiego online:

 • ROCZNE kursy maturalne online (rozpoczynające się w połowie września)
   • podstawa- 25 spotkań po 90 minut
   • rozszerzenie- 28 spotkań po 135 minut
 • DWULETNIE kursy maturalne dla zakresu rozszerzonego (rozpoczynające się we wrześniu i kontynuowane w kolejnym roku). 35 spotkań w pierwszym roku oraz 30 w kolejnym po 90 minut.
 • SEMESTRALNE, ekspresowe (rozpoczynające się w styczniu)
   • podstawa- 15 spotkań po 90 minut
   • rozszerzenie- 15 spotkań po 135 minut

 

Istnieje możliwość stworzenia grupy lub zajęć indywidualnych dopasowanych do potrzeb i oczekiwań kursanta.

Kurs maturalny z języka rosyjskiego online

Większość osób decyduje się na wybór języka angielskiego na egzaminie maturalnym. Niewielka grupa wybiera język rosyjski. Postaw na bycie unikalnym i przygotuj się z nami do matury z języka rosyjskiego na kursach online. Bez względu na to jaki wybierzesz poziom, pomożemy Ci w osiągnięciu sukcesu.

Kurs maturalny z języka rosyjskiego online – dlaczego warto?

Egzamin maturalny z języka obcego sprawdza wszystkie cztery sprawności językowe, tj. rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstów pisanych, znajomość środków językowych, wypowiedź pisemną oraz ustną. W trakcie naszego kursu maturalnego z języka rosyjskiego rozwijamy wszystkie sprawności językowe, tak, abyś w każdej z nich części czuł się pewnie. W Talentum nauka odbywa się indywidualnie lub w małych grupach (4-6 osób), co zapewnia pełen komfort pracy z uczniem oraz możliwość poznania mocnych i słabych stron każdego ucznia, a co za tym idzie bardziej indywidualny sposób przygotowania słuchaczy do egzaminu. Każdy bowiem na bieżąco otrzymuje odpowiedź zwrotną, która wskazuje obszary wymagające wytężonej pracy. Nauczyciel jest w stanie dostosować poziom i metody pracy do każdego ucznia.

Przygotowanie do matury z języka rosyjskiego w znacznej mierze opiera się na pracy z zadaniami oraz arkuszami egzaminacyjnymi. Dzięki temu nauczysz się m.in. odpowiednio gospodarować czasem na wykonanie zadań, poznasz różne typy zadań egzaminacyjnych, nie zaskoczy Cię więc forma zadania, a także kompleksowo sprawdzisz swoje umiejętności. Twoje odpowiedzi będziesz na bieżąco analizować z lektorem, a dzięki jego praktycznym wskazówkom do egzaminu podejdziesz ze spokojem i pewnością, że jesteś dobrze przygotowany.

Kurs maturalny z języka rosyjskiego online- jak pracujemy?

Kluczem do sukcesu jest motywujący, doświadczony i kompetentny nauczyciel. W Talentum stawiamy na najlepszych, zapewniając tym samym najwyższą jakość w edukacji online. Nasi nauczyciele są pasjonatami, osobami z wykształceniem kierunkowym, nieustannie się rozwijającymi. Dzięki pogodnemu usposobieniu i otwartości na ucznia, tworzą niesamowitą atmosferę na zajęciach, dzięki czemu uczeń z przyjemnością pojawia się na nich. Uczniowie pozostają w kontakcie z prowadzącym również pomiędzy zajęciami, mogą zadać pytanie, poprosić o dodatkową pracę domową czy zwyczajnie zgłosić nurtujący go problem. Każdy uczeń dostaje dostęp do naszego e-dziennika, gdzie w sposób uporządkowany kontroluje swoje zajęcia oraz materiały, które ma udostępnione z lekcji. Spotkania online odbywają się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, co sprawia, że stają się one bardziej efektywne niż zajęcia stacjonarne.

Przygotowanie do matury z rosyjskiego – podstawa i rozszerzenie

Dla naszych uczniów przygotowaliśmy ofertę kursów maturalnych z języka rosyjskiego zarówno z poziomu podstawowego jak i rozszerzonego.