Aneta – geografia

Nauczycielka dyplomowana geografii w liceum ogólnokształcącym od 2002 roku, a wcześniej również w gimnazjum. Od kilku lat pracuje jako czynna egzaminatorka OKE w Łomży. Od roku jest członkiem Komisji Dyscyplinarnej dla Nauczycieli przy Wojewodzie Warmińsko-Mazurskim.
W pracy kieruje się zasadą tolerancji, prawdy, szacunku i empatii. Jest kreatywną, ciągle rozwijającą się i pełną pasji osobą. Ukończyła dwa kierunki studiów podyplomowych: zajęcia artystyczne oraz etykę i filozofię. We współpracy z Uniwersytetem Warmińsko- Mazurskim i Centrum Edukacji Obywatelskiej koordynowała wiele projektów edukacyjnych. Wraz ze swoimi uczniami przystąpiła do olimpiady Zwolnieni z teorii.
Swoimi przedsięwzięciami przyczyniła się do uzyskania dla swojej szkoły certyfikatu Szkoła Przyjazna Środowisku ( nadanego przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty). Ciągle podejmuje nowe wyzwania. Obecnie pracuje w zespole ekspertów, profesorów i nauczycieli, którego celem jest propozycja zmian w egzaminie maturalnym z geografii.
Prywatnie jest żoną i matką dwójki nastoletnich dzieci. Pasjonuje się ogrodem, książką, filmem oraz teatrem.