Danuta – fizyka, matematyka

Doktor nauk fizycznych. Ma wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel i wykładowca akademicki zarówno fizyki jak i matematyki. Od lat pomaga uczniom na prywatnych lekcjach. Ukończyła fizykę techniczną na Politechnice Gdańskiej. Aktualnie pracuje jako wykładowca na wyższej uczelni oraz jest nauczycielem fizyki w jednym z najlepszych liceów ogólnokształcących w Warszawie. Przygotowuje z fizyki i matematyki do matury, egzaminów, konkursów oraz udziela pomocy na bieżąco, na każdym poziomie nauczania.

Nauczanie to jej pasja. Lubi widzieć jak jej pomoc sprawia, że dla kogoś fizyka lub matematyka staje się prosta i zrozumiała. Często zmiana podejścia do przedmiotu powoduje, że nauka kończy się sukcesem. Tak właśnie pracuje Danusia. Z uśmiechem i cierpliwością przedstawia przedmioty postrzegane przez uczniów jako najtrudniejsze tak naturalnie, że efekt nie może być niezauważalny.

Prywatnie? Osoba bardzo pogodna, kochająca życie, o dość wszechstronnych zainteresowaniach. Lubi gotować i czytać książki.