Dawid- język polski

Nauczyciel polonista, oligofrenopedagog, doradca zawodowy. Egzaminator OKE w zakresie egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Nauczyciel dyplomowany. Tworzy materiały edukacyjne we współpracy z różnymi fundacjami.
Oprócz wykształcenia magisterskiego na kierunku filologia polska uzyskał kwalifikacje do prowadzenia terapii pedagogicznej, nauczania muzyki, plastyki, wiedzy o kulturze, doradztwa zawodowego, biologii oraz przyrody.
Zawodowo interesuje się przeciwdziałaniem przemocy (również tej w Internecie) – jest w trakcie Szkoły Trenerów Antyprzemocowych SZTAMA.
Oprócz kwalifikacji doskonali i uzupełnia umiejętności i wiedzę podczas szkoleń, warsztatów oraz kursów o różnej tematyce: budowanie relacji, wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnej w nauczaniu, wsparcie ucznia w wyborze szkoły ponadpodstawowej, interwencja kryzysowa w przemocy rówieśniczej, przemoc w Internecie i inne.
W ostatnim czasie pisze opowiadania edukacyjne dla dzieci i sprawia mu to wiele radości. Prywatnie – lubi Bałtyk, Bieszczady i Mazury.
Mieszka z czterema kotami i jednym psem. Uwielbia czytać i słuchać książki.