Warsztaty teatralne w Talentum!

Warsztaty Teatralne

Zajęcia przeznaczone dla każdego, kto chce rozwinąć twórcze myślenie i wyobraźnię oraz po prostu dobrze się bawić, tworząc spektakl online.

 

 

Oferowane przez nas warsztaty podzielone zostały na dwie części. Pierwsza z nich to cykl spotkań warsztatowych realizowanych wokół integracji, elementarnych zadań aktorskich, głosu, ruchu, wyobraźni, kostiumów, scenografii. Druga część to realizacja autorskiego spektaklu, nad którym będziemy pracować wspólnie, a scenariusz powstanie z naszych rozmów, dyskusji, pomysłów, improwizacji i zostanie nagrany na platformie zoom.

Metody:
Gry i zabawy aktorskie, strategie animacyjne, improwizacje, metody z zakresu pedagogiki teatru i pedagogiki przeżyć, elementy warsztatu kreatywnego pisania. 

Prowadząca: 

Joanna Pietraszek. 

Pedagożka teatru, instruktorka teatralna, polonistka. Zafascynowana procesem powstawania spektaklu na bazie doświadczeń uczestników. Od wielu lat pracuje teatralnie z grupami w różnym wieku, obecnie prowadzi m.in. grupę Harmider w Teatrze Polskim. Właścicielka firmy Radość Teatru.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w trzech grupach wiekowych:

  • klasy 2-5 (wtorki godzina 13.00)

  • klasy 6-8 ( czwartek 10.00)

  • LO (poniedziałki godzina 9.00)

Zajęcia są rozliczane godzinowo (35 zł za spotkanie)


Start nowych grup: grudzień 2022