Zielona Szkoła Talentum!

Zielone Warsztaty Talentum powstały z potrzeby zintegrowania uczniów Edukacji Domowej.

W czasie pięciu dni spędzimy czas nie tylko na twórczej zabawie, aktywnościach sportowych i integracji, ale również na warsztatach artystycznych, których efektem będzie autorski spektakl. Powstanie on na bazie improwizacji, dyskusji i ćwiczeń teatralnych, a wzbogacony będzie materiałami z zajęć kreatywnych, pisarskich i plastycznych.

Zielona szkoła Talentum rozwija kreatywne myślenie, uwalnia potencjał twórczy i pokazuje, że szkoła, nauka i pisanie mogą być wspaniałą przygodą!


Termin: 12-16 czerwca 2023

Koszt: 1280 zł

Wiek uczestników: 7-15 lat (dwie grupy)

Liczba uczestników: około 20 osóbKadra: Marta Wnuk, Joanna Pietraszek


ZAPRASZAMY!

cenie:

● 5 dni pobytu w hotelu Julinek Park k. Warszawy

● 3 posiłki dziennie

● całodniowy pobyt w parku rozrywki Julinek wraz ze strefą wodną

● warsztaty teatralne zakończone pokazem pracy artystycznej

● zajęcia twórczego pisania

● warsztaty rozwijające kreatywność

● warsztaty plastyczne

● warsztaty efektywnej nauki

● gry i zabawy integracyjne (dyskoteka)

● ognisko, wspólne spacery po okolicy

● ubezpieczenie

● dziennik pobytu oraz wszystkie materiały

warsztaty talentum

Julinek Park

Julinek Park to kameralny obiekt noclegowy pod Warszawą, który wchodzi w skład nowoczesnego kompleksu wypoczynkowo-rekreacyjnego.

Obiekt zlokalizowany jest jednym z największych w Polsce parków rozrywki dla dzieci ze Strefą Wodną, parkiem linowym, polem do minigolfa, występami cyrkowymi i wieloma innymi atrakcjami. Julinek znajduje się w sercu Puszczy Kampinoskiej, w najbardziej zielonej części Mazowsza. Z Julinka rozciągają się szlaki tematyczne, trasy piesze i rowerowe po Puszczy Kampinoskiej.

 

KADRA

Marta Wnuk – z wykształcenia biolog i genetyk, właścicielka Centrum Edukacyjnego Talentum. Przez wiele lat czynna harcerka, drużynowa gromady zuchowej. Interesuje się nowoczesnym i twórczym podejściem do edukacji oraz metodami efektywnej nauki. Uwielbia grać na gitarze, śpiewać oraz grać w planszówki. W wolnym czasie podróżuje i czyta książki.

Joanna Pietraszek – instruktorka, pedagożka teatru, animatorka kultury i nauczycielka języka polskiego. Od wielu lat pracuję teatralnie z grupami. Właścicielka firmy Radość Teatru oferującej warsztaty teatralne i artystyczne dla przedszkoli, szkół i zakładów pracy, a także współwłaścicielka GOja.Art. Pisze autorskie scenariusze, tworzy spektakle, sama również występuję na scenie. Jest zafascynowana procesem tworzenia sztuki na bazie doświadczeń uczestników. Wierzy, że każdy może być twórcą.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *