Kurs maturalny z języka polskiego online

polski matura online, matura z polskiego online

Prowadzimy kursy z języka polskiego online

● ROCZNE

● podstawa- 25 spotkań po 90 minut (rozpoczynają się w październiku)

● rozszerzenie- 28 spotkań po 135 minut (rozpoczynają się we wrześniu

● SEMESTRALNE, ekspresowe (rozpoczynające się w styczniu)

● podstawa- 15 spotkań po 90 minut

● rozszerzenie- 15 spotkań po 135 minut

 

Kurs prowadzi EGZAMINATOR MATURALNY, a zajęcia odbywają się w kameralnej grupie (4-7 osób).

Prowadzimy także kursy przedmiotowe z języka polskiego dla młodszych klas, które również ukierunkowane są pod maturę. Są to tak zwane zajęcia wspierające, które odbywają się na odpowiednim poziomie edukacyjnym.

Drogi Maturzysto!

Przygotowaliśmy dla Ciebie kurs z języka polskiego online, podczas którego powtórzysz cały materiał ze szkoły średniej, a także przygotujesz się do swojego pierwszego ważnego w życiu egzaminu, jakim jest matura. Oprócz rozwiązywania zadań egzaminacyjnych proponujemy także konsultacje z egzaminatorem. Otrzymasz pomocne wskazówki i przeanalizujesz poprawne odpowiedzi do zadań testowych, a także omówisz kryteria oceniania wypracowań – możesz więc sprawdzić i ocenić swoją pracę i tak rozplanować dalszą naukę, by skutecznie przygotować się do matury i osiągnąć jak najlepszy wynik. Nasze kursy maturalne z języka polskiego prowadzone są przez doświadczonych egzaminatorów oraz weryfikatorów maturalnych, dzięki czemu masz pewność, że jesteś w rękach profesjonalistów.

W planie przygotowań do egzaminu warto uwzględnić rozwiązywanie przykładowych arkuszy egzaminacyjnych. Dzięki temu poznasz swoje mocne i słabsze strony, a także nauczysz się gospodarować czasem na wykonanie zadań. Dzięki naszym kursom maturalnym z języka polskiego nauczysz się tego.

Nasi nauczyciele są doświadczonymi egzaminatorami, więc doskonale wiedzą, co jest gwarancją sukcesu. Ich podpowiedzi pomogą Ci opracować najlepszą strategię nauki, a przykładowe arkusze egzaminacyjne zapewnią doskonały trening i kompleksowe sprawdzenie umiejętności.

Zadania i arkusze maturalne z języka polskiego, które przećwiczysz z egzaminatorem opracowane są zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Pomagają wyćwiczyć kluczowe umiejętności sprawdzane na maturze ustnej i pisemnej.

Trening czyni mistrza, dlatego na kursach maturalnych z języka polskiego online:

● Nauczysz się rozwiązywania różnych typów zadań egzaminacyjnych dzięki praktycznym wskazówkom i modelowym realizacjom.

● Rozpiszesz się… – przećwiczysz pisanie wypracowań i budowanie wypowiedzi ustnej poprzez zadania „krok po kroku”.

Jak skutecznie przygotować się do matury z języka polskiego?

Przygotowanie się do matury z języka polskiego może być czasochłonne, ale z odpowiednim planem i konsekwencją, możesz osiągnąć sukces. Na naszych kursach maturalnych z języka polskiego online stawiamy na najważniejsze aspekty, takie jak:

● Zrozumienie programu nauczania

● Planowanie nauki z odpowiednim wyprzedzeniem

● Rozwiązywanie arkuszy maturalnych

● Analizę poprawnych i błędnych odpowiedzi. (Po rozwiązaniu arkuszy maturalnych, dokładnie analizujemy Twoje odpowiedzi, zwracając uwagę na błędy. Zrozumienie, gdzie popełniasz błędy, pomoże Ci unikać ich w przyszłości.)

● Rozwijanie umiejętność interpretacji tekstów

● Naukę pisania wypracowań i esejów. (Kursy maturalne z języka polskiego to regularne pisanie różnego rodzaju tekstów, aby poprawić swój warsztat pisarski.)

● Poznawanie polskiej literatury i kultury. Wiedza ta może być przydatna podczas interpretacji tekstów lub analizy kontekstu historycznego.

kurs maturalny z polskiego

W czasie kursu maturalnego z języka polskiego stworzysz swój plan nauki, opracujesz jego harmonogram, uwzględniając wszystkie omawiane tematy. Wyznaczysz sobie cele i będziesz śledził swoje postępy.

Kurs języka polskiego do matury gwarantuje Ci udostępnianie materiałów dodatkowych z zajęć online. Pamiętaj jednak, aby wykorzystywać także podręczniki, zbiory zadań, poradniki i inne dostępne materiały, które mogą pomóc Ci w nauce. Prowadzący z pewnością poleci Ci publikacje, które warte są zainteresowania.

Regularne spotkanie pod opieką prowadzącego kurs maturalny z polskiego pomogą Ci dobrze rozplanować pracę własną oraz wskażą, co jest najważniejsze w przygotowaniu do matury.

Jak wyglądają kursy maturalne online z języka polskiego w Talentum?

Wybierając kursy maturalne z języka polskiego prowadzone w Talentum masz pewność, że wszystko będzie odbywać się zgodnie z wytycznymi CKE. Talentum to niepubliczna placówka oświatowo- wychowawcza w systemie oświaty, specjalizująca się w przygotowaniu uczniów do takich egzaminów jak matura czy egzamin ósmoklasistów. Prowadzący kursy online to nauczyciele z dużym doświadczeniem oraz niezbędnymi kwalifikacjami, takimi jak studia kierunkowe i uprawnienia pedagogiczne. Ponadto cała kadra Talentum nieustannie podnosi swoje kompetencje poprzez liczne szkolenia i kursy. Prowadzący kursy maturalne z języka polskiego to zawsze egzaminatorzy okręgowych komisji egzaminacyjnych, często także weryfikatorzy. Niezwykle ważne jest, aby osoba przygotowująca Cię do matury posiadała odpowiednie doświadczenie.

Spotkania w czasie kursu maturalnego z języka polskiego odbywają się raz w tygodniu i trwają w zależności od poziomu: 90 min dla poziomu podstawowego oraz 135 min do poziomu rozszerzonego. Rozszerzenia maturalne obejmują niezwykle szerokie zagadnienia, dlatego te kursy maturalne rozpoczynają się już we wrześniu. W przypadku kursów maturalnych na poziomie podstawowym spotkania rozpoczynamy od października.

Stając się kursantem naszej placówki uzyskujesz dostęp do e-dziennika, poprzez który między innymi dołączasz do lekcji na żywo z prowadzącym, możesz przypomnieć sobie ostatnie tematy, pobrać materiały z zajęć czy wymienić się korespondencją z prowadzącym. Dzięki naszemu dziennikowi, pozostajesz w kontakcie z prowadzącym przez cały okres trwania kursu. Wiele grup dodatkowo decyduje się na wspólne czaty na messanger lub whatssap, dzięki czemu komunikacja przebiega jeszcze sprawniej.

O skuteczności kursów maturalnych z języka polskiego w Talentum najlepiej świadczą wyniki naszych absolwentów. Od samego początku możemy pochwalić się ogromnymi sukcesami, a nasi uczniowie osiągają wyniki często bliskie 100%. Kameralne grupy umożliwiają elastyczne podejście do zajęć zarówno prowadzącemu jak i kursantom. Każdy ma możliwość zadania pytania czy wzięcia udziału w dyskusji, co świadczy o tym, że aktywizujemy naszych kursantów, ukierunkowując ich w ten sposób na odpowiedni sposób myślenia przyczynowo- skutkowego. Taka praca nie jest możliwa w grupach kilkunastoosobowych i większych. W Talentum stawiamy na jakość, kameralność i indywidualne podejście do każdego ucznia. Pamiętamy, że sam wynik niewiele mówi o włożonej pracy, a podstawą odpowiedniej ewaluacji jest indywidualne spojrzenie na możliwości ucznia.