Chemia przygotowanie do matury online

Chemia przygotowanie do matury online

O tym, że wybór chemii jako przedmiotu maturalnego to doskonały pomysł, nie zamierzamy Cię przekonywać – sam o tym wiesz! Choć wiele przedmiotów licealnych ma wysoko postawioną poprzeczkę, to ten zdecydowanie należy do najtrudniejszych. Dlatego czeka Cię sporo pracy, zanim przystąpisz do egzaminu maturalnego. Aby zrealizować swoje marzenia o maturze z chemii na 100%, pozwól sobie pomóc!

Przygotowanie do matury z chemii online

W czym Ci pomożemy? Nasi nauczyciele spotkają się z Tobą przez videokomunikator, gdzie będziecie mogli swobodnie porozmawiać i przedyskutować bieżące problemy związane z nauką chemii. Otrzymasz również dostęp do materiałów elektronicznych, dzięki którym lepiej przyswoisz sobie zagadnienia związane z poszczególnymi tematami również poza standardowym czasem lekcji. Przygotowanie do matury online prowadzą doświadczeni pedagodzy, egzaminatorzy maturalni, mający ogromne doświadczenie w nauczaniu chemii. Stale poszerzają oni swoją wiedzę o nowinki z dziedziny chemii, ale również o najnowsze wymagania maturalne. Oprócz tego przerabiamy na kursie większość tzw. pewniaków maturalnych. Dzięki systematycznej pracy online zyskujesz nie tylko solidne podstawy edukacji chemicznej, ale też dużo więcej!

Co daje Ci chemia online?

Przygotowanie do matury z chemii online to dla Ciebie rozwiązanie korzystne pod wieloma względami. Uczysz się w komfortowych dla Ciebie warunkach, zarówno w domu, jak i poza nim – tam, gdzie masz dostęp do sieci i możliwość połączenia się ze swoim nauczycielem. Dzięki temu czujesz się bardziej swobodnie – a to zdecydowanie sprzyja przyswajaniu wiedzy! Wszystkie materiały potrzebne do zajęć gromadzisz w jednym miejscu – w Twoim komputerze, przez co zawsze masz je na wyciągnięcie ręki i na pewno ich nie zgubisz. Oszczędzasz mnóstwo czasu ucząc się w takim systemie, bo nie tracisz go na dojazdy do nauczycieli. Z pewnością zechcesz go spożytkować lepiej – na przykład na zasłużony wypoczynek po solidnej dawce nauki.

Chemia – przygotowanie do matury online staje się prostsze

Dokładamy wszelkich starań, aby kursy przygotowawcze w naszym Centrum Edukacyjnym stały na najwyższym poziomie. Dzięki temu chemia staje się bardziej zrozumiała. Oferujemy szkolnictwo, które przygotuje Cię nie tylko do zdania egzaminu maturalnego, ale przede wszystkim do wykorzystania swojej uporządkowanej wiedzy podczas studiów na najciekawszych kierunkach na uczelniach medycznych, przyrodniczych i politechnikach. Jesteśmy przekonani, że każdy rozumie chemię – tylko niektórym trzeba to udowodnić! My udowadniamy – swoim rzetelnym podejściem i starannie opracowanym planem nauczania chemii dla maturzystów.

chemia przygotowanie do matury online, kurs maturalny chemia online

Zapraszamy na kursy z chemii online:

  • ROCZNE rozpoczynające się w połowie września i obejmujące 28 spotkań po 135 minut
  • DWULETNIE rozpoczynające się we wrześniu i kontynuowane w kolejnym roku. Łącznie 65 spotkań (1 raz w tygodniu) po 90 minut.
  • SEMESTRALNE, ekspresowe (rozpoczynające się w styczniu) obejmujące 15 spotkań po 135 minut

 

Wszystkie nasze kursy są prowadzone przez EGZAMINATORÓW MATURALNYCH, a zajęcia odbywają się w kameralnej grupie do 6 osób.

Jesteśmy w stanie poprowadzić również kurs dla uczniów młodszych klas, jeśli uzbiera się odpowiednia grupa. Prosimy o kontakt bezpośredni.