Kursy maturalny online z języka angielskiego

matura z angielskiego online, przygotowania do matury z angielskiego, angielski matura online

Egzamin maturalny – język angielski

Egzamin maturalny z języka angielskiego stanowi dla większości uczniów pierwszy poważny egzamin językowy w życiu. Przygotowanie do matury z angielskiego jest niezwykle ważne, toteż wielu uczniów decyduje się na korepetycje. W Talentum nauka języka angielskiego online odbywa się w małych grupach (4-6 osób), dzięki czemu lektor poznaje mocne i słabe strony każdego słuchacza o wiele lepiej, niż mogłoby to mieć miejsce w grupie szkolnej. Dzięki temu uczestnicy zajęć uzyskują spersonalizowaną informację zwrotną, która szczegółowo omawia popełnione błędy oraz wskazuje obszary pracy, które wymagają wsparcia. To z kolei jest realizowane o wiele sprawniej niż stacjonarnie, ponieważ indywidualne postępy w nauce online są monitorowane na bieżąco, a zajęcia mogą koncentrować się na tym, co w danym momencie kursu jest najważniejsze dla poszczególnych uczestników. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że zarówno kurs maturalny podstawowy, jak i przygotowanie do matury z angielskiego rozszerzonego odbywają się w grupach zmotywowanych do osiągnięcia określonego celu. Sprzyja to zdrowej rywalizacji poprzez wspólne odkrywanie techniki rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Nauka języka angielskiego online a testy papierowe

Przygotowanie do matury – angielski online – w sposób oczywisty różni się od kursu stacjonarnego, warto zatem odpowiedzieć na pytanie, czy przygotowanie do matury z języka angielskiego w trybie zdalnym będzie mieć przełożenie na radzenie sobie z testem papierowym. Po pierwsze, zajęcia online pozwalają na bardziej wydajną pracę indywidualną niż kurs stacjonarny. Po drugie, ćwiczenia internetowe mają tę zaletę, że słuchacz otrzymuje natychmiastowy feedback, czy odpowiedział dobrze, czy pomylił się w określonym ćwiczeniu. Dzięki temu proces uczenia się przebiega znacznie szybciej – nie czekamy na informację zwrotną, lecz jesteśmy z zadaniem „na świeżo”, dzięki czemu nasz umysł łatwiej zapamiętuje poprawne rozwiązania. Jako że zadania egzaminacyjne są powtarzalne i przewidywalne, uzyskiwanie maksymalnych wyników to kwestia wprawy. Kurs maturalny z języka angielskiego pomaga uwrażliwić słuchacza na „pułapki” zastawiane przez autorów testów, dzięki czemu – mając praktykę w ćwiczeniach – do testu papierowego możemy podejść praktycznie bezstresowo. Zajęcia zdalne ułatwiają też mówienie po angielsku, ponieważ lektor w czasie rzeczywistym zapisuje uwagi odnośnie wypowiedzi uczestników kursu, dzięki czemu nie ma konieczności przerywania dyskusji, a słuchacz może od razu zobaczyć na ekranie, gdzie popełnił błąd, a także uniknąć podobnych omyłek w kolejnych zdaniach.

Przygotowanie do matury z angielskiego – podstawa i rozszerzenie

Dla naszych uczniów przygotowaliśmy ofertę kursów maturalnych z języka angielskiego zarówno z poziomu podstawowego jak i rozszerzonego.
  • Kurs maturalny online roczny z zakresu rozszerzonego obejmuje 28 spotkań po 3 godziny lekcyjne w tygodniu.
  • Kurs maturalny online roczny z zakresu podstawowego to 25 spotkań po 90 minut w tygodniu.
  • Kurs maturalny online dwuletni z zakresu rozszerzonego to łącznie aż 130 godzin lekcyjnych przez dwa lata. (spotkania raz w tygodniu po 90 minut)
  • Kursy semestralne (zakres podstawowy- 15 spotkań po 90 minut w tygodniu lub zakres rozszerzony 15 spotkań po 135 minut w tygodniu)

 

Istnieje możliwość stworzenia grupy lub zajęć indywidualnych dopasowanych do potrzeb i oczekiwań kursanta