Kurs maturalny z biologii online

egzamin ósmoklasisty kurs online

Prowadzimy kursy z biologii online

  • ROCZNE zaczynają się we wrześniu i obejmują 28 spotkań po 3h lekcyjne każde (Łącznie 84 godziny lekcyjne)
  • DWULETNIE zaczynają się we wrześniu i trwają dwa lata. Pierwszy rok to 35 spotkań po 90 minut, kolejny to 30 zajęć również po 90 minut.
  • SEMESTRALNE, błyskawiczne (startujące w styczniu) Jest to 15 spotkań po 135 minut. Praca głównie z arkuszami maturalnymi.

 

Wszystkie nasze kursy są prowadzone przez EGZAMINATORÓW MATURALNYCH, a zajęcia odbywają się w kameralnej grupie do 6 osób.

Jesteśmy w stanie poprowadzić również kurs dla uczniów młodszych klas, jeśli uzbiera się odpowiednia grupa. Prosimy o kontakt bezpośredni.

Kurs maturalny z biologii online

Udowadniamy, że gruntowne przygotowanie do matury z biologii rozszerzonej online jest możliwe. Pomagamy uczniom w odpowiednim zaplanowaniu nauki, dokładnie wyjaśniamy wszelkie zagadnienia oraz tłumaczymy, w jaki sposób rozwiązywać zadania. Naszą ofertę kierujemy do uczniów 2 i 3 klasy.

Przygotowanie do matury z biologii online

Kurs maturalny z biologii online prowadzimy poprzez komunikator internetowy połączony z e-dziennikiem – to wygodna forma szczególnie dla uczniów, którzy nie mają czasu lub możliwości dojazdu na zajęcia stacjonarne. Okazuje się ona nie mniej efektywna od klasycznych spotkań. Widzimy się z naszymi uczniami podczas lekcji. Te składają się z części teoretycznej (krótszej) oraz praktycznej (dłuższej). Przygotowanie do matury online z biologii opiera się na pracy z zadaniami oraz arkuszami maturalnymi. Udostępniamy uczniom prezentację oraz materiały na tablicę, przypominającą w użytkowaniu tę szkolną. Podczas kursu przekazujemy też uczniom wiedzę na temat sposobu formułowania odpowiedzi, aby dobrze wpasować się w oczekiwania sprawdzającego. Każde nasze spotkanie rozpoczyna Magiczna 10 – to nic innego jak krótkie przypomnienie informacji z poprzednich zajęć. Taka metoda nauczania sprawia, że uczniowie lepiej zapamiętują opracowywane zaganiania.

Biologia – przygotowanie do matury online

Przygotowanie do matury z biologii online odbywa się małych grupach, co znacznie ułatwia komunikację z uczniami. W ten sposób możemy też lepiej odpowiadać na indywidualne potrzeby uczestników. Stosujemy nowoczesne metody nauczania, dzięki którym nauka biologii do matury online daje oczekiwane rezultaty. Utrzymujemy kontakt między zajęciami na wspólnej grupie. Metoda sprawdzenia nabytej wiedzy to krótkie sprawdziany. Biologia na maturze niczym nie zaskoczy naszych uczniów!

Co obejmuje nasza oferta przygotowania do matury z biologii?

Przede wszystkim kursy w Talentum to nie tylko suche wykłady i spotkanie na zajęciach, ale pełna motywacja i globalna opieka nauczyciela. Niezwykła atmosfera i autorskie metody pracy sprawiają, że uczniowie nie chcą “wyłączać się” z zajęć. 

Z nami przygotowanie do matury z biologii online jest uporządkowane i zrozumiałe. Wiedza teoretyczna oraz praktyczna uzupełniają się, tworząc logiczną całość. Pokazujemy, że biologia jest naprawdę ciekawa.