Warsztaty Młodego Naukowca online

Dlaczego jajko boi się octu? Czym jest dźwięk? Jakie właściwości sprawiają, że bez wody nie byłoby życia? Po co nam powietrze? Na te i inne nurtujące Cię pytania odpowiemy podczas Warsztatów Młodego Naukowca!

Jeśli jesteś dzieckiem ciekawym świata, lubisz uczyć się przez doświadczanie i wykonywanie eksperymentów, to warsztaty właśnie dla Ciebie! Podczas naszego 12 tygodniowego cyklu zajęć poznasz podstawy chemii, dowiesz się czym są kwasy i do czego służą odczynniki chemiczne. Skonstruujesz własną łódź podwodną, wykonasz lampę naftową, zaprojektujesz windę oraz poznasz niezwykłe tajemnice kosmosu! Każde doświadczenie poprzedzone jest krótkim wstępem teoretycznym, dzięki czemu z łatwością poznasz i zrozumiesz nowe zjawiska. Nie potrzebne będą Ci drogie i trudnodostępne odczynniki, aby było naprawdę ciekawie. 

Przed każdymi zajęciami wyślemy Ci listę potrzebnych na nie przedmiotów (większość z nich z pewnością masz w domu!), a po zajęciach będziemy wymieniać się zdjęciami naszych dokonań na google classroom. Podpowiemy Ci również co możesz zrobić dodatkowo sam w domu! Pozostaniemy w kontakcie, gdyby nasunęły Ci się nurtujące pytania, bo nauka, to nieustanne poznawanie świata, a nie tylko to, co dzieje się w czasie naszych spotkań 🙂  Wszystko to w przemiłej atmosferze i kameralnych grupach! 

  • Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat,
  • Odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 minut.
  • Prowadzi je nauczyciel biologii z wieloletnim doświadczeniem.
  • Spotykamy się na Zoom
  • Cena za 12 spotkań: 420 zł. Istnieje możliwość płatności w trzech ratach po 140 zł.